Elektrik Arızalarınız için Bize Ulaşın

Elektrik tesisat işlemleri son derece karmaşık ve hassasiyet isteyen bir işlemdir. Ancak her alanda profesyonel olan firma çalışanlarımız ile bütün elektrik tesisat işlemlerinizi son derece hızlı ve kaliteli bir şekilde yapmaktayız. Firmamız Adana Güzelyalı mahallesinde hizmet vermektedir. Son derece geniş bir hizmet alanına sahip olan firmamız alanında uzman çalışanları ile ve yapmış olduğumuz işlerin kalitesin den dolayı Adana'nın en iyi firmalarından bir tanesi haline gelmiştir. Firmamız Adana elektrik tesisatı alanında yapılan işlerin kalitesine önem verdiği kadar müşteri memnuniyetine de önem vermektedir.

Günümüz de yapılan bütün elektrik tesisatlarında topraklama ve polarizasyon işlemleri güvenlik sebebi ile bütün elektrik tesisatlarında kullanılmaktadır. Firmamız yapmış oldukları bütün elektrik tesisat projelerin de günümüz de kullanılan her türlü güvenlik önlemlerini kullanmaktadır. Firmamız elektrik tesisatına çekilen topraklama hattını da uzman çalışanlarımız sayesinde en doğru ve en iyi şekilde topraklama yapan bölgeye tesisat çekmektedirler. Bu sayede devrede herhangi bir sebepten dolayı oluşabilecek elektrik kaçağını anında topraklama hattı üzerinden boşaltmaktadır

7/24 HİZMET

Hizmet anlayışımız ilkeler üzerine kurulu olup, bu ilkelerin merkezinde de müşteri memnuniyeti yatmaktadır. Bu sorumlulukla Siz değerli müşterilerimiz için 7 / 24 hizmetinizdeyiz.

UZMAN EKİP

Hizmetimizde müşterilerin en önem verdiği şey, evlerinin kırılıp dökülmemesidir. Teknolojik imkanları kullanıp, evlerinize zarar vermeden sorunu gidermekteyiz. Sizde Kartopu Elektrik referanslarına katılın!

KALİTELİ ÜRÜNLER

Kartopu Elektrik olarak firmamızda zengin ürün çeşidini bulabilirsiniz. Led ampullerden, avizelere, hırdavat grubundan, güvenlik kamerası sistemlerine kadar firmamızdan temin edebilirsiniz

Call Now ButtonHemen Arayın