Güzelyalı Avize Toptan ve Perakende Satışı

Aydınlatma avize sektöründe Adana'nın geneline hizmet veren firmamız dinamik satış ekibiyle ihtiyacınız olduğu her an yanınızda. Kısaca Ürünlerimiz; Abajurlar, Abajur, Aplikler, Aplik, Armatür, Avize, Avizeler, Aydınlatma, Modern Tarz Avizeler, Klasik Avizeler, Lambader, Lambaderler şeklindedir.

Stil sahibi birbirinden şık ve göz alıcı tasarım aydınlatmaları keşfedeceğiniz Kartopu Elektrik Aydınlatma dünyasına hoş geldiniz. Adana'nın en seçkin ve modern aydınlatma ürünlerini firmamızdan en uygun fiyatlara toptan veya perakende olarak satın alabilirsiniz. Aydınlatmanın iş ve yaşam alanlarınızla bütünleşecek benzersiz tasarımlar ile konuklarınızı harika tasarımlarla büyüleyin.

7/24 HİZMET

Hizmet anlayışımız ilkeler üzerine kurulu olup, bu ilkelerin merkezinde de müşteri memnuniyeti yatmaktadır. Bu sorumlulukla Siz değerli müşterilerimiz için 7 / 24 hizmetinizdeyiz.

UZMAN EKİP

Hizmetimizde müşterilerin en önem verdiği şey, evlerinin kırılıp dökülmemesidir. Teknolojik imkanları kullanıp, evlerinize zarar vermeden sorunu gidermekteyiz. Sizde Kartopu Elektrik referanslarına katılın!

KALİTELİ ÜRÜNLER

Kartopu Elektrik olarak firmamızda zengin ürün çeşidini bulabilirsiniz. Led ampullerden, avizelere, hırdavat grubundan, güvenlik kamerası sistemlerine kadar firmamızdan temin edebilirsiniz

Call Now ButtonHemen Arayın