Adana Hırdavat Satışı

İnşaat projelerine yönelik olarak örnek dairelerde kullanılan hırdavat ve aksesuarların keşfini gerçekleştiriyor, alternatif ürün önerilerinde bulunuyor, alternatifli fiyat teklifleri sunuyor, ürün tedarik sürecini hızlı ve sorunsuz şekilde tamamlayarak güvenli ve kaliteli satınalma deneyimi yaşamanız için çalışıyoruz. Tüm bu çabayı kategorisinde lider yerli ve global markaların bayiliklerini yürüterek gerçekleştiriyoruz.

Sektörde yılların deneyimi olan profesyonel kadromuz ile ofisinize veya evinize en uygun ekipman ve aksesuarları seçmenizi sağlıyoruz.

7/24 HİZMET

Hizmet anlayışımız ilkeler üzerine kurulu olup, bu ilkelerin merkezinde de müşteri memnuniyeti yatmaktadır. Bu sorumlulukla Siz değerli müşterilerimiz için 7 / 24 hizmetinizdeyiz.

UZMAN EKİP

Hizmetimizde müşterilerin en önem verdiği şey, evlerinin kırılıp dökülmemesidir. Teknolojik imkanları kullanıp, evlerinize zarar vermeden sorunu gidermekteyiz. Sizde Kartopu Elektrik referanslarına katılın!

KALİTELİ ÜRÜNLER

Kartopu Elektrik olarak firmamızda zengin ürün çeşidini bulabilirsiniz. Led ampullerden, avizelere, hırdavat grubundan, güvenlik kamerası sistemlerine kadar firmamızdan temin edebilirsiniz

Call Now ButtonHemen Arayın